بخش مهندسی فروش این شرکت با بهره گیری از مهندسین متخصص و مجرب آموزش دیده در تلاش است با درک صحیح از خواسته های مشتریان محترم در خوزه های مختلف، بهترین راهکارها را مبتنی بر دانش روز، با در نظر داشتن صرفه و صلاح کارفرمایان محترم به ایشان ارائه نماید. خدمات قابل ارائه توسط این بخش به شرح زیر می باشد:
* بازدید و ارائه مشاوره های کارشناسی قبل از اجرای پروژه
* برگزاری جلسات کارشناسی متعدد جهت شناسایی نیازهای فعلی و آتی کارفرما
* ارائه طراح های نظارت تصویری هوشمند مبتنی بر IP
* ارائه راهکارهای جامع در مرکز مانیتورینگ
* ارائه راهکارهایی جهت اصلاح و بهینه سازی در پروژه های اجرا شده پس از تایید نهایی طرح در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه،برنامه های اجرایی به بخش اجرایی شرکت ابلاغ می گردد، مدیران پروژه این شرکت توانسته اند با بکارگیری علم مدیریت و تجربه ارزنده خود در شرایط بسیار سخت محیطی و فیزیکی ، پروژه ها را هدایت نموده و با استفاده از آخرین متد و تکنولوژی روز دنا در زمان مناسب، پروژه را به بهره برداری برساند. محققا ، یکی از مهمترین ماموریتهای سازمان، خدمت رسانی، کیفیت به موقع و شایسته پس از فروش در راستای ایجاد یک ارتباط بلند مدت با مشتری است در این راستا واحدخدمات پس از فروش شرکت با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات در کمترین زمان، در راستای افزایش کارایی سیستم های نظارتی تصویری هوشمند تلاش نموده است. این واحد با بهره گیری از نیروی متخصص، کارآزموده و مسئول برای تداوم رضایتمندی مشتریان،کیفییت، دقت و سرعت در خدمات را به عنوان مــهندسین عوامل،سرلوحه خود قرار داده است.

امروزه کلید موفقیت و رسیدن به تعامل سازمانی، مدیریت کارآمد نیروی انسانی می باشد و بی شک استفاده از سیستم های نظارت تصویری در عین فراهم آوری سطح مطلوبی از امنیت، یکی ازموثرترین ابزارها جهت نیل به این خواسته است.
شرکت الکامپ، با هدف فعالیت جهت ارتقاء صنعت سیستم های حفاظت الکترونیک و سامانه های هوشمند درکشور توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه های فنی و مهندسی کشور تاسیس گردید.
این شرکت پس از کسب تجربیات موفق در پیاده سازی شبکه های حفاظتی فعالیت حرفه ای خود را در زمینه سیستم های نظارت تصویری هوشمند که یکی از ابزارهای مدیریتی و امنیتی روز دنیا به شمار می آمد آغاز نمود. شرکت الکامپ در صنعت سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه و رویکرد آن همواره بر این اساس است که در کنار عرضه محصولات معتبر بازارهای جهانی در ایران، با ارائه خدمات مهندسی کارآمد شامل مشاوره، طراحی و اجرای موفق و استاندارد پروژه ها ، جایگاه متمایزی برای خود در بازار کشور ایجاد نموده و همواره در ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان خود تلاش مستمر می نماید.
این شرکت پس از سال ها فعالیت در راستای رشد و تعالی سازمانی و ارائه خدماتی شایسته به مشتریان خود موفق به اخذ معتبر ترین درجات نمایندگی از بهترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات و راهکارهای صنعت نظارت تصویری مبتنی بر گردیده است.همچنین شرکت مهندسی الکامپ به عنوان مجری بزرگترین و حساس ترین پروژه های نظارتی با لطف و عنایت خداوند منان مدیریت و برنامه ریزی صحیح ، راهکارهای مناسب، پشتیبانی موفق و ارائه خدمات شایسته در سطح پروژه های کلان کشوری برگزیده شد.